Mapa Francie Provence

Na této stránce vám přinášíme kompletní mapu celého Provence a Azurového pobřeží Francie z Google Maps. Mapa je plně interaktivní, to znamená že se v ní můžete snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat nebo měnit mapové podklady za satelitní snímky. Na mapě si tak můžete najít jakékoliv zákoutí Provence. Pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.

Další mapy tentokrát ke stažení pak naleznete v tomto článku.

Různé pěkné mapy Provence ke stažení

V dnešní moderní době navigací, gps v mobilech, internetových map s leteckými snímky (v tom nejdetailnějším rozlišením) už se mohou zdát klasické mapy trochu pasé, ale i tak může nastat situace, kdy se taková mapa bude hodit. Z toho důvodu vznikl i tento článek, kde naleznete pár velmi pěkných orientačních map, které se dají dobře dál zpracovat nebo třeba i rovnou vytisknout. K tomu navíc přidáváme i nějaké zajímavé odkazy na mapy jinde.

Obecná mapa (600 x 380 px, 68 Kb) – Na první mapě najdete jen to základní. Umístění regionu Provence v rámci Francie, nejdůležitější města, dopravní tepny a řeky.

Pokračování článku »